sobota, 22 stycznia 2011

Nowoczesne świeczniki na długą świecę

Nowoczesne świeczniki na długą świecę są świetną dekoracją każdego wnętrza i stołu. Aranżacji stołowej dodają romantyzmu i elegancji, natomiast wnętrzu charakteru i oryginalności. Cała sztuka w tym, aby je dobrze dobrać do pozostałych elementów wystroju. Najbezpieczniejsze są te ze stali szlachetnej, gdyż pasują do większości kolorów i materiałów. Naszą propozycją są zatem świeczniki firmy Auerhahn, które zachwycają swoją elegancją i niezwykłymi kształtami. Na początek model Sculpture. W naszym języku słowo to oznacza rzeźbę, a patrząc na te świeczniki można potwierdzić, że są one nowoczesnymi rzeźbami o bardzo ciekawej formie.

Niezwykłe są również świeczniki Scala, których kształt jest bardzo nowatorski i przypomina poskręcane prostopadłościany. Dzięki temu projektant uzyskał efekt lekkości i jakby zatrzymania w ruchu. Z pewnością na żywo prezentują się dużo lepiej niż na zdjęciach;)
A teraz coś bardziej prostego i uniwersalnego, czyli świeczniki Quad i Tube, mające formę długiego wąskiego walca z kwadratową lub okrągłą podstawą. Można je dostać w wersji błyszczącej lub matowionej, w trzech różnych rozmiarach, a także jako jeden świecznik trójramienny. Ich prostota daje wiele możliwości doboru odpowiedniego miejsca ich użytkowania lub innych dodatków. Ozdobią zarówno nowoczesne jak i klasyczne wnętrze.2 komentarze: