czwartek, 14 kwietnia 2011

Sztućce inspirowane naturą

Odpowiednie sztućce to podstawa wykończenia każdej aranżacji stołowej. Zbliża się Wielkanoc więc nasze świąteczne nakrycia muszą być ciepłe, lekkie i wiosenne. Sztućce z serii New Cottage od Villeroy & Boch, okażą się idealne jeśli chcemy uzyskać taki efekt. Ich pięknie błyszcząca powierzchnia wspaniale odbija światło, a oryginalna forma uchwytów, przypominająca pociągłą kroplę wody, nadaje im niecodziennego i niezwykle subtelnego charakteru. Dzięki temu świetnie pasują do kwiatowych i roślinnych motywów, którymi nadchodzące święta są tak przepełnione.


Charakterystyczną cechą tych sztućców, która odróżnia je od większości innych kompletów, jest to, że forma uchwytów nie jest płaska a trójwymiarowa. Pewnie korzystanie z nich jest przyjemne i wygodne. Naszą uwagę przykuł też lekko zagięty uchwyt noża- bardzo oryginalne rozwiązanie i według nas to właśnie ono nadaje całemu zestawowi ostatecznego wyglądu. Całość, w połączeniu z delikatną porcelaną, prezentuje się na prawdę super:)

2 komentarze:

  1. Kropla wody :) Choć po ostatnim karmelisu z KUCHARNI (http://kucharnia.blogspot.com/2011/04/czeskie-kino-jednorazowe-yzeczki-i.html) wszystko kojarzy mi się już tylko z karmelem- t sztućce też ;)
    Pozdrawiam!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za link:) Na pewno wypróbujemy przepis bo wygląda na prawdę smakowicie;) Pozdrawiamy:)

    OdpowiedzUsuń