sobota, 21 maja 2011

Praktyczne naczynia - żaroodporne!

W poszukiwaniu praktycznych i designerskich naczyń, natknęłyśmy się na naczynia do zapiekania, z jednej z naszych ulubionych kolekcji, czyli Rosendahl Grand Cru. Są proste i nowoczesne, a jednak mają w sobie coś niezwykle czarującego co pozwoli cieszyć się nimi przez długie lata. Te przezroczyste, szklane naczynia idealnie nadają się do zapiekania przeróżnych zapiekanek, lasagni czy też tart. W dodatku są tak stylowe i eleganckie, że przyrządzone danie można w nich serwować bezpośrednio na nasze stoły.

W kolekcji Grand Cru znajdują się kwadratowe, prostokątne, jak i okrągłe naczynia, różnych wielkości i wysokości, dzięki czemu wybór jest bardzo szeroki. Ponadto, tak pięknie się prezentują na stole, że mogą być używane jako szklane miski do serwowania sałatek, przekąsek, dodatków do dań głównych i wielu innych, nie zapiekanych potraw. Zastosowanie zależy już tylko od własnej potrzeby i pomysłu. A poniżej kilka propozycji zastosowania:
Żaroodporne naczynie przyda się w każdym domu, dlatego jest to dobry pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Obecnie zbliża nam się Dzień Matki, a według nas jest to jeden z lepszych prezentów dla naszych kochanych mam, które gotują i pieką najlepiej na świecie;)

Seria 3 prostokątnych naczyń żaroodpornych z tej kolekcji, posiada dodatkowo ciekawą właściwość- mianowicie dwa mniejsze posiadają takie rozmiary, że idealnie mieszczą się w największym (ostatnie zdjęcie). Jest to praktyczna cecha, która pozwoli nam zaoszczędzić sporo miejsca przy ich przechowywaniu:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz