niedziela, 15 maja 2011

Karafki do wody- idealne na gorące dni

Temperatura tej wiosny nie przestaje zaskakiwać i na dworze zaczyna się już robić naprawdę gorąco. W takie dni każdy pewnie szuka ochłody i orzeźwienia. Według nas najlepszym sposobem na ugaszenie pragnienia jest woda z lodem i cytryną, a żeby ją przygotować i ładnie zaserwować przydatne są karafki do wody. Na szczęście wybór kształtów, stylów, zdobień jest tak ogromny, że każdy może znaleźć coś dla siebie. My proponujemy te przezroczyste, bo lód i kawałki cytryny wspaniale wyglądają zanurzone w wodzie, tworząc dodatkową dekorację naszych stołów:) Ponadto, karafka będzie wyglądała jeszcze piękniej, gdy szkło pokryje się drobnymi kropelkami wody. A oto nasze propozycje:

Wszystkie karafki są bardzo eleganckie i mogą również posłużyć na inne napoje, takie jak: soki, koktajle czy mrożoną herbatę. Ich wyprofilowane kształty i wygodne lejki ułatwią chwytanie i nalewanie wody do szklanek, czyniąc je bardzo praktycznymi naczyniami.
Na koniec jeszcze nasz typ- czyli karafka Sagaform, w niecodziennym kształcie klepsydry. Na zdjęciu tego nie widać, ale posiada ona dno w wesołych, letnich kolorach, które tworzy na prawdę wspaniały efekt:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz