poniedziałek, 25 czerwca 2012

Dla wszystkich miłośników lodów!

Po kolejnej dość długiej przerwie pragniemy Was przywitać wyjątkowo letnim postem. Skierowany będzie do wszystkich miłośników lodów, ale i nie tylko;) Ponieważ już niedługo zapowiadają się upały może warto już dziś pomyśleć o odpowiednim naczyniu do serwowania tego orzeźwiającego deseru. Nasza propozycja to miseczki na nóżce firmy Alessi o jakże wymownej nazwie "Big Love". Patrząc zwłaszcza na tą przezroczystą lody wydają się jeszcze bardziej smakowite.


Miski dostępne są w różnych wakacyjnych kolorach. Posiadają elegancką nóżkę, dzięki której pięknie wyglądają oraz są wygodne w trzymaniu. Część, w której umieszcza się lody jest wyłożona stalą, która nie dotyka ścianek zewnętrznych naczynia. Zapewnia to doskonałą izolację,a  co za tym idzie nasze ręce zbyt szybko nie zmarzną podczas jej trzymania i odwrotnie, lody zbyt szybko nie stopnieją od ciepła naszych dłoni. Bardzo ciekawe rozwiązanie.


 Najfajniejsze w tych miseczkach jest to, że w komplecie do nich jest łyżeczka prawdziwego miłośnika lodów- łyżeczka w kształcie serduszka. Takie sztućce pewnie potrafią rozgrzać niejedno zmarznięte serce;) A całości nadają nieco zabawnego charakteru, co naszym zdaniem jest dobrym pomysłem.1 komentarz: