czwartek, 21 lutego 2013

Designerskie stoły Miloni

Dziś będzie nieco inny post niż zwykle, bo nie o tym co na stole, ale o samym stole:) Poznałyśmy ostatnio nową polską markę Miloni, zajmującą się produkcją niezwykle designerskich stołów. Są wspaniałe więc koniecznie chciałyśmy je Wam pokazać. Stoły Miloni to produkty najwyższej jakości, wykonywane z litego drewna dębowego i z wielką dbałością o szczegóły. Ich blaty tworzy się z tzw. klejonki lamelowej co oznacza, że deski nie są klejone na długość, dzięki czemu uzyskuje się bardzo naturalny wygląd drewna. Dodatkowo ciekawe wzornictwo sprawia, że stoły wspaniale prezentują się w każdym wnętrzu i każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym faworytem jest model Frame, który widać poniżej:

Ogromną zaletą tych stołów jest wykończenie ich powierzchni specjalnymi olejowoskami, mającymi atest dopuszczający je do kontaktu z żywnością, czego nie ma zdecydowana większość innych olejów i lakierów używanych do konserwacji drewna. Ponadto ciemne kolory blatów uzyskuje się dzięki wędzeniu dębu, co daje głębokie barwienie. Taka technologia pozwala nie obawiać się o uszkodzenia mechaniczne, bo te zawsze można w prosty sposób usunąć (zeszlifować + zaolejować) i nadal cieszyć się pięknym stołem:)http://www.miloni.pl/

Fajne jest to, że firma Miloni stawia na bardzo elastyczne podejście do każdego klienta. Oferuje duży wybór konfiguracji kolorystycznych i rozmiarów stołów, możliwość dostosowania powyższych modeli do specjalnych potrzeb i życzeń klientów, a nawet wykonywanie stołów według indywidualnych projektów. Szczerze polecamy te stoły! Przede wszystkim dlatego, że są polskie, cechuje je wysoka jakość, światowy design, a kontakt z firmą jest bardzo miły:)

2 komentarze:

  1. Aż sobie weszłam na stronę Miloni, tak mi się spodobał Frame;-)

    Witam po przerwie!
    Aga

    OdpowiedzUsuń
  2. a mi sie podobaja zielone krzesla!

    OdpowiedzUsuń