wtorek, 23 lipca 2013

Piknik w stylu retro - czyli nowości Jamie'go Oliver'a

Dzisiaj będzie o gadżetach, które idealnie nadają się na długie wakacyjne dni. Mowa o wspaniałych retro-grillach i lodówkach turystycznych Jamie'go Oliver'a. Są one bardzo ciekawą propozycją na wakacje, gdyż posiadają jedną ważną zaletę - można je ze sobą wszędzie zabrać;)


Na początek zabawne grille o nazwach "Big Boy" i "Tall Boy" różniące się w zasadzie tylko rozmiarem. Jamie Oliver zadbał zadbał zarówno o ich designerski wygląd, jak i łatwość w użyciu oraz możliwość profesjonalnego przyrządzania grillowanych dań. Posiadają one m.in. specjalną kopułę, z regulacją stopnia wentylacji i temperatury wewnątrz oraz nieco wypukły ruszt, zapobiegający zsuwaniu się z niego mięsa i pozwalający na równomierne grillowanie. Są urocze i bardzo praktycznie, gdyż można je bez problemu zabrać ze sobą na piknik.

 

Nasz kolejny hit to przenośne lodówki turystyczne Cool Box w dwóch retro kolorach. Lodówki posiadają podwójną ściankę, więc dobrze izolują temperaturę. Można je wypełnić lodem, wrzucić ulubione napoje i ruszać do parku lub na plażę! Świetne wykończenie w postaci stalowych uchwytów sprawia, że są oryginalne i stylowe.


Ciekawym i praktycznym elementem lodówki jest także zamocowany z boku otwieracz do butelek - i koniec z problemem czym otworzyć butelkę w terenie;) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz