środa, 8 stycznia 2014

Artesano Hot Beverages - designerska oprawa gorących napojów

Na początek witamy po przerwie i życzymy wiele szczęścia w Nowym Roku! :) A ten rok blogowy chciałybyśmy zacząć od wspaniałej kolekcji szkła Artesano Hot Beverages marki Villeroy & Boch. Być może sporo osób się już spotkało z tą serią, gdyż jej premiera miała miejsce na początku minionego roku, a kolekcja ta od razu stała się prawdziwym hitem. W ofercie można znaleźć piękne szklane dzbanki do herbaty, szklanki i kubki z podwójną ścianką oraz podgrzewacze. Jednym słowem wszystko co umili zimowe wieczory:)Największe wrażenie robi przezroczysty dzbanek o stylistyce, która miesza w sobie nowoczesny design oraz inspirację tradycyjną formą. Wykonany jest z subtelnego szkła, ale niezwykle odpornego na wysokie temperatury, więc z powodzeniem może całe popołudnia leżakować na podgrzewaczu zapewniając nam cieplutki napój:)


Szklanki z tej serii są proste ale nowoczesne w formie. Posiadają podwójne ścianki pomiędzy którymi jest próżnia, dzięki czemu szklanka z gorącą herbatą nie nagrzewa się po zewnętrznej stronie. Można je zatem bez obaw chwytać nawet jeśli wewnątrz jest jeszcze wrzątek. Zarówno szklaki z uchem jak i bez są bezpieczne i chronią dłonie przed poparzeniem.

A poniżej zdjęcia, jak pięknie prezentują się w nich przygotowane napoje, sprawiające wrażenie jakby zawieszonych w powietrzu:)

 
1 komentarz: