wtorek, 14 lutego 2017

4 pomysły na praktyczny prezent ślubny

Prezent ślubny to nie lada wyzwanie - jak zrobić państwu młodym prawdziwą niespodziankę, podarować coś stylowego, nie wykosztować się, a jednocześnie nie ograniczać się do nudnej "koperty"?


Porcelana stołowa dobrej marki

Urządzając nowy dom małżonkowie z pewnością będą potrzebowali kompletu pięknych filiżanek, talerzyków, dzbanków. Będą one idealne na przyjmowanie gości w nowym domu. Dla Ciebie, jako wręczającego prezent, na pewno będzie to pomysł, którego nie można się wstydzić. Ręcznie zdobiona porcelana lub nowoczesny komplet deserowy - to klasyczny, ale bardzo sprawdzony prezent, który młodzi na pewno będą używać.


Wysokiej jakości garnki


Zestaw garnków ceramicznych lub ze stali szlachetnej - to prezent, którym nie pogardzi żadna szanująca się pani domu. Jest dość kosztowny, by kupować go sobie samemu, ale doskonale sprawdza się jako ekskluzywny prezent ślubny. Godne polecenia są garnki WMF, w których gotuje się wygodnie, bez przypaleń, a stal szlachetna zachowuje swoją pierwotną jakość na długie lata. To prezent praktyczny i bardzo interesujący.


Dobry ekspres do kawy


Kupując sprzęt do kuchni, taki jak dobrej jakości ekspres do kawy, pozwalający wykonać pyszną latte macchiato, espresso czy cappucino, masz gwarancję jednego z najbardziej użytecznych prezentów, jakie państwo młodzi dostaną na swój ślub, a przy tym - praktycznego, bo mało kto posiada prawdziwy ekspres w domu. Jeśli młodzi są miłośnikami dobrej kawy - ekspres przyda się w ich nowym domu!

Pościel dla lepszych doznań ze snu


Pościel to nieco intymny prezent dla młodych, jednak na pewno niezbicie kojarzący się z nowo zawartym małżeństwem. To nieco oszczędniejsza wersja prezentu dla młodych, jednak w granicach 300-400 złotych możemy kupić im naprawdę wysokiej jakości komplet pościeli w romantyczny, stylowy wzór, który na pewno będzie służył im długo!

1 komentarz: