środa, 28 lipca 2010

Stylowe świeczniki


Świecznik to wspaniała ozdoba każdego stołu. W połączeniu z odpowiednią świecą nadaje pomieszczeniu niezwykle romantyczny charakter. Spośród bardzo bogatej oferty, moją uwagę zwróciły świeczniki z nierdzewnej stali szlachetnej. Są one bardzo nowoczesne, a jednocześnie stylowe i eleganckie. Powyżej widać zabawny "świecący kamień" duńskiej firmy Nuance. Zachwyca on swoją prostotą i delikatnym owalnym kształtem. Ponadto, dzięki wysoko-polerowanej stali odbija w sobie blask innych świec co daje niesamowity efekt.


W kolekcji Nuance Living można znaleźć także komplet dwóch świeczników Curve, o ciekawym asymetrycznym kształcie, które doskonale sprawdzą się na kolacji we dwoje.


Wspaniałe i niespotykane rozwiązanie zastosowała także firma Menu, w podwójnym świeczniku Atmosphere. Inspirowany jest on wirującym tańcem dwóch osób. Co ciekawe, może on stanowić jedną całość lub można go rozdzielić i używać jako dwa niezależne świeczniki. Wszystkie moje propozycje są ciekawymi pomysłami na prezenty, może nawet na prezenty ślubne;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz