wtorek, 10 sierpnia 2010

Niecodzienne zestawy do przypraw

Zestaw do soli i pieprzu to świetny stołowy gadżet, który w szczególności upodobali sobie projektanci. Nieustannie prześcigają się oni w projektowani coraz to bardziej niezwykłych solniczek i pieprzniczek, więc wybór form i stylów jest naprawdę ogromny. Ja ostatnio znalazłam cudowne akcesoria stołowe Lilliput firmy Alessi.

Jest to solniczka i pieprzniczka w kształcie zabawnych stworków, które w nóżkach mają umieszczone magnesy, dzięki czemu przyczepiają się do metalowego stojaka. Tworzą one w ten sposób naprawdę oryginalną ozdobę stołu;) Dodatkowo zestaw ten występuje w kilku wariantach kolorystycznych, więc każdy dopasuje coś do swojego wystroju.

Inną niezwykłą propozycją jest zestaw do soli i pieprzu, słynnego projektanta Jonathana Adlera, w kształcie dwóch uroczych pudli. Są one elegancko zapakowane, więc mogą także spełnić rolę zabawnego upominku dla kogoś bliskiego.A na koniec zostawiłam coś co po prostu powaliło mnie z nóg. Solniczka i pieprzniczka firmy Eno, które wyglądają jak grzechotki typu marakasy. Doprawiając potrawy możesz mieć świetną zabawę i poczuć się jak na latynoskiej uczcie:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz