czwartek, 11 listopada 2010

Sztućce dla dzieci

Każda mama na pewno ze wzruszeniem wspomina pierwsze smaodzielne posiłki swojego malucha i wie, że aby były one bezpieczne niezbędne są do nich odpowiednie sztućce. Chciałam wam dzisiaj pokazać dwie propozycje, przeznaczone dla najmłodszych pociech.

Pierwsze z nich to sztućce dla dzieci Animal Friends firmy Gense. Cechą chatrakterystyczną tego kompletu są przeurocze uchwyty w kształcie wesołych zwierzątek, które spodobają się każdemu maluchowi. Ich formy, bez ostrych krawędzi, zaprojektowano w trosce o wygodę i bezpieczeństwo naszych dzieci. Ponadto wykonano je z matowej stali szlachetnej, dzięki czemu są także bardzo stylowe i pięknie wyglądają na stole. Idealne dla małego elegancika;)


Drugą propozycją, jest zabawny zestaw sztućców Smile, firmy Auerhahn. Posiadają one śliczne, wesołe buźki, które przykują uwagę malucha do posiłku, zamieniając go w prawdziwą zabawę. Dodatkowo kolorowe uchwyty wykonano ze specjalnego tworzywa sztucznego, które ułatwia ich chwytanie i zapobiega wyślzgnięciu się z reki malucha.


Według mnie sztućce te mogą być świetnym, a przy tym także praktycznym prezentem dla dziecka, zwłaszcza, że gwiazdka i mikołajki są już tuż, tuż!;)

1 komentarz:

  1. Bardzo fajny pomysł na prezent np. na pierwsze urodziny:)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń