poniedziałek, 26 września 2011

Jesienne śniadanie

Ostatnio dni są coraz chłodniejsze, zanim się obejrzymy pewnie zima będzie już za oknem. Szukając sposobu na uprzyjemnienie sobie ponurych jesiennych poranków, natrafiłyśmy na wspaniały zestaw śniadaniowy marki Auerhahn. Dobrze rozpoczęty poranek może nam dodać energii i poprawić humor na cały dzień. Znaleziony przez nas zestaw jest połączeniem śnieżnobiałej porcelany i matowej stali szlachetnej. Naczynia te urzekają miłośników nowoczesnych form.

Swoją prostotą zachwycą każdego, kogo zechcemy poczęstować herbatą. Jeśli nie macie pomysłów na okazjonalne prezent, to jest to, naszym zdaniem wspaniała propozycja. Na pewno przyda się w każdym domu, a nawet w biurze, gdyż komplet ten ma biznesowy wygląd.

Wykonany z pięknej, śnieżnobiałej porcelany komplet przyciąga spojrzenia oryginalnym, nowoczesnym wyglądem z bardzo charakterystycznym dla talerzyków tej linii falistym wygięciem z jednej strony spodka i talerzyka. Wyobraź sobie jesienną kawę z dodatkiem cynamonu. Rozsmakuj się w tym smaku i designie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz