niedziela, 9 października 2011

Kryształowa elegancja od Villeroy & Boch

Kryształowe kieliszki Villeroy & Boch od lat cieszą się popularnością i zaufaniem wśród klientów. Są nie tylko piękne, ale i bardzo solidne. Dzięki tym cechom robią ogromne wrażenie dumnie stojąc na stole, a ich użytkownicy pozostają wierni tej marce. Szkło kryształowe, z którego wykonane są prawie wszystkie kieliszki Villeroy & Boch, jest bardzo szlachetnym materiałem, wykorzystywanym głównie do produkcji przedmiotów ozdobnych. Dzieje się tak głównie dzięki właściwościom załamywania i rozszczepiania światła, nadającym takim wyrobom wspaniałego i niezwykle ekskluzywnego wyglądu. Ciekawą i praktyczną cechą kieliszków, jak i innych wyrobów kryształowych jest to, że na ich powierzchni nie odbijają się odciski palców! Jak wiemy nie wygląda to estetycznie, a nas osobiście bardzo denerwuje, więc choćby dlatego warto taki komplet nabyć;)Na widocznych zdjęciach prezentujemy nasz wybór, czyli kolekcję Arden Lane. Kieliszki te mają wspaniałą formę, nieco arystokratyczną i godną stołów najważniejszych osobistości w państwie. Ich kształty są przepięknie, jednocześnie urocze jak i eleganckie i pełne klasy. Jesteśmy nimi oczarowane i niedługo z pewnością sobie takie sprawimy;)


Najbardziej spodobał nam się świecznik- wyobraźcie sobie w długie świece w takich świecznikach, dwa kieliszki do szampana i stół pełen afrodyzjaków. Idealny przepis na romantyczną kolację! Dla samych świeczników można stracić głowę, a co dopiero dla tych kieliszków... ;)


Poniżej kolejno kieliszki: do szampana, białego wina i czerwonego wina. Najlepiej wyglądają wszystkie razem, ale jeden taki komplecik też spełnił by nasze marzenia;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz