czwartek, 23 czerwca 2016

Rig-tig, czyli duńska marka oferująca designerskie akcesoria kuchenne


Rig-Tig to duńska marka akcesoriów zarówno do jadalni, jak i do kuchni, której założycielem jest firma Stelton. Akcesoria kuchenne tej marki charakteryzuje przede wszystkim funkcjonalność, nowoczesny design, a także troska o środowisko naturalne.
Ekologia to jedno z głównych założeń marki Rig-Tig, gdyż do produkcji tych ciekawych akcesoriów wykorzystuje się naturalne dodatki jak przykładowo ścinki drewna oraz bambus będący najszybciej rosnącą, jak i bardzo wytrzymałą rośliną tropikalną. Co ważne sama metoda produkcji akcesoriów jest niezwykle przyjazna środowisku naturalnemu, ponieważ opakowania tych przedmiotów zredukowane są do koniecznego minimum (warto wiedzieć, że te opakowania są wykonywane z materiałów biodegradowalnych oraz nadających się do recyklingu).

Akcesoria kuchenne marki Rig-Tig łączą w sobie zarówno możliwość ich maksymalnego wykorzystania, jak i piękno skandynawskiego minimalizmu i zamiłowania do wzorniczej tradycji. Dzięki współpracy ze światowej klasy projektantami powstała bogata kolekcja oryginalnych akcesoriów w nowoczesnym wydaniu.

Jak powstała marka Rig-Tig?
 
Marka ta powstała dzięki temu, iż jej twórcy zauważyli w ciągu ostatnich kilku lat rosnące zainteresowanie designerskimi artykułami kuchennymi nie tylko w Danii, ale również w wielu innych krajach świata. Jak wiadomo, kuchenne akcesoria zawsze będą potrzebne, stąd właśnie narodził się pomysł produkcji tego jakże funkcjonalnego wyposażenia, które można kupić w dosyć atrakcyjnych cenach.

Do kogo kierowane są akcesoria tej marki?

Producent tej marki jako potencjalnego klienta ma na myśli osobę pomiędzy 20 a 45 rokiem życia mieszkającą w mieście i lubiącą zarówno spędzanie czasu poza domem, jak i zapraszanie znajomych do swojego mieszkania. Zgodnie z tym można śmiało powiedzieć, że marka ta przeznaczona jest dla nowoczesnych ludzi ceniących wartości estetyczne oraz dbających o środowisko naturalne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz