wtorek, 1 marca 2011

Świecznik i wazon - 2 w 1

Dziś propozycja dla osób, lubiących często coś zmieniać w wystroju swojego domu. Dość nietypowa dekoracja, czyli wazon Vario Light firmy Auerhahn, który w bardzo prosty sposób można zamienić w świecznik na tea-lighty. W tym celu wystarczy jedynie, umieścić na jego górze specjalną zatyczkę z miejscem na świeczkę.

Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż w przezroczystym wnętrzu wazonu można umieścić dowolne przedmioty, które akurat będą nam pasować do wystroju lub które poprawią nastrój. Mogą to być płatki kwiatów, kolorowe kulki, piasek, kamyczki, suszone owoce, muszelki, źdźbła traw i co tylko przyjdzie nam na myśl (i co oczywiście się w nim zmieści;))

Jeśli chodzi o jego funkcjonalność jako wazon, to też daje on dwie możliwości układania w nim kwiatów. Jedna z zastosowaniem stalowej obręczy (pierwsze zdjęcie poniżej), która zwiąże zwłaszcza pojedyncze lub ciężkie kwiaty w jedną stabilną całość, druga natomiast bez niej, dająca kwiatom więcej przestrzeni i pozwalająca na wstawianie większych bukietów. Jest to wprost idealny pomysł na prezent, gdyż da obdarowywanej osobie możliwość zaranżowania go w taki sposób, w jaki podoba się jej najbardziej.


1 komentarz:

  1. swietny- i design i funkcjonalnosc:) Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń