sobota, 9 lipca 2016

Nietypowy prezent, na który chce się codziennie patrzeć

Gdy wręczamy komuś prezent, co chcemy tak naprawdę przekazać? To, że obdarowany jest dla nas kimś ważnym i bliskim. Tę bliskość doskonale podkreślają prezenty spersonalizowane, z oryginalnym nadrukiem albo napisem, który dobieramy z myślą o osobie, której chcemy wręczyć coś specjalnego i niepowtarzalnego.


Na tego typu prezenty doskonale nadają się nietypowe kubki. Jest to podarunek praktyczny a jednocześnie niesie ze sobą jakiś sympatyczny, wesoły albo skłaniający do refleksji przekaz.

Słowa, które ucieszą obdarowanego, albo obrazek, który go rozweseli lub przypomni spędzone wspólnie chwile. Życiowe motto, które skłoni do zadumy, żart, który wywoła uśmiech na twarzy, zdjęcie bliskiej osoby. Coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju.

W domu czy w pracy, taki kubek będzie z pewnością jedną z pierwszych rzeczy, które jego właściciel widzi każdego ranka. Kto nie zaczyna dnia od kubka gorącej kawy albo herbaty. Czy w domu, czy też w pracy, pierwsze łyki ulubionego napoju z pewnością lepiej będą smakować w odpowiednim naczyniu.

Naczyniu, które nie musi być przecież tylko nudnym przedmiotem codziennego użytku, ale może z powodzeniem stać się czymś więcej - symbolem przyjaźni, wyrazem indywidualności i odzwierciedleniem osobowości.

Taki jedyny w swoim rodzaju nietypowy kubek, jeśli dobrze dobrany, doskonale podkreśla charakter osoby, która z niego korzysta. Dla zgrywusa idealny będzie kubek, który każdego skłoni do śmiechu. Dla miłośnika sztuki nowoczesnej świetnie sprawdzi się coś o interesującej, niebanalnej i nietypowej formie. Dla bliskiej osoby można poszukać czegoś bardziej ciepłego i intymnego.

Właściwie dla każdego jest to doskonały prezent - może być jednocześnie niezobowiązującym żartem i miłosnym wyznaniem. Drobiazg, który wiele wyraża i wiele mówi tak o obdarowanym, jak i obdarowującym. Mała rzecz, która cieszy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz