piątek, 8 lipca 2016

Jakie prezenty ślubne Młoda Para naprawdę doceni?

Wybór właściwego prezentu ślubnego często nastręcza wielu problemów. Nowożeńcy na nowej drodze życia potrzebują tak wielu rzeczy, że niełatwo jest się zdecydować, co im kupić, żeby naprawdę byli zadowoleni. Każdy chciałby wręczyć Młodej Parze coś wyjątkowego, oryginalnego, coś, co naprawdę ich ucieszy i co sprawi, że z ciepłem i z wdzięcznością będą wspominać obdarowującego. Oczywiście, każda Para Młoda jest inna, ale są rzeczy wspólne dla wszystkich, którzy właśnie rozpoczynają życie we dwoje.


Nie warto przy takiej okazji kupować sztuki ani rękodzieła - obrazy, wazony czy kryształy, nawet najpiękniejsze, nie każdemu muszą odpowiadać i nie w każdym wnętrzu będą w równym stopniu zachwycać. Odrestaurowany kredens po babci, zabytkowa lampa czy antyki, mimo, że piękne i wartościowe, Młodej Parze mogą zwyczajnie nie pasować do koncepcji wystroju ich wspólnego mieszkania. O ile nie mamy 100% pewności, że trafimy w gust i smak nowożeńców unikajmy tego typu prezentów. W najgorszym wypadku, będzie się na nich tylko zbierał kurz.

Dobrym pomysłem będą natomiast prezenty uniwersalne, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Praktyczne, ale i efektowne - stylowy komplet sztućców albo elegancka porcelanowa zastawa zmienią każdy posiłek w wykwintną ucztę. Piękne kieliszki albo stojak na wino także doskonale się sprawdzą. Takie prezenty ślubne Młodzi będą mogli docenić praktycznie zaraz po ślubie, gdy po raz pierwszy będą przyjmować "na swoim" najbliższą rodzinę i znajomych.

Nowożeńcy rozpoczynają przecież życie towarzyskie jako małżeństwo. Młodzi przyjmują często dziadków, rodziców chrzestnych, bliskich krewnych i znajomych, z którymi wspólnie przeżywają ponownie ceremonię oraz przyjęcie weselne. Przy pięknie zastawionym i udekorowanym stole takie spotkania na pewno będą niezwykłym przeżyciem dla wszystkich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz