wtorek, 16 sierpnia 2016

Nowoczesny design w kuchni


Kuchnia zawsze była i nadal jest kluczowym pomieszczeniem każdego domu. To w tym miejscu członkowie rodziny spotykają się przed rozpoczęciem dnia i omawiają wszystkie plany. To tutaj wieczorem przekazują oni sobie, co się w ciągu dnia wydarzyło. Jaka powinna być kuchnia?

Przede wszystkim funkcjonalna i doskonale wyglądające, tylko wtedy cała rodzina będzie w niej spędzać czas z przyjemnością. Doskonałym wyborem dla każdej kuchni są produkty marki Blomus, która od lat pomaga tworzyć niezapomniane kuchenne wnętrza.

Historia marki


Niemiecka marka Blomus swoją historię rozpoczęła w 1921 roku, kiedy to założona została firma metalurgiczna SKS Sundern, ale z designem firma związała się na dobre dopiero w 1961 roku, kiedy na rynku pojawiła się SKS-Design. Firma początkowo zajmowała się wytwarzaniem przedmiotów z miedzi i mosiądzu, z czasem do swojej oferty wprowadzili także przedmioty wykonane ze stopów cyny. W 2009 roku SKS-Design zyskało nazwę, pod którą firma znana jest do dzisiaj - Blomus.

Piękno stali szlachetnej


Obecnie Blomus produkuje swoje dodatki kuchenne głównie ze stali szlachetnej, która popularność zaczęła zyskiwać w latach 90. XX wieku. Projektanci firmy Blomus od razu zwrócili na ten materiał uwagę, gdyż doskonale pasuje ona do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, ale także świetnie komponuje się z kuchniami w innych stylach. Co więcej, stal szlachetna jest odporna na uszkodzenia i korozję, więc przez wiele lat zachowuje idealny wygląd.

Blomus pasuje każdemu! 

Design marki Blomus skupia się na czystych formach, minimalizmie i uniwersalności, dzięki temu pasuje do każdej kuchni. Kuchnia w stylu angielskim, retro, a może inspirowana skandynawskimi wnętrzami? Akcesoria kuchenne od Blomus będą wyglądały świetnie w każdym wnętrzu. Oczywiście najlepiej sprawdzają się w typowo nowoczesnych wnętrzach kuchennych, ale szeroki wybór produktów tej marki sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz